Adblock Yakında Google Play’de

Adblock Yakında Google Play’de

Adblock Plus’ın bilgisayarlarımızda ne denli etkili olduğunu tartışmaya gerek yok. Gereksiz reklam v.b. açılır pencerelerden bilgisayarınızı koruyan bu uygulama yakın zamanda Android uygulamaları arasındaki yerini alacak. Şirketten alınan bilgiye göre Google Play’den paylaşılacak olan Adblock uygulaması ile bilgisayarlarda kullandığınız bu faydalı uygulamayı akıllı cihazlarınızda da kullanıyor olacaksınız. Browser uygulama olarak gelecek olan Adblock’u daha erken...

Haberin Tarihi: 20 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:765 defa okundu.

Adblock Plus’ın bilgisayarlarımızda ne denli etkili olduğunu tartışmaya gerek yok. Gereksiz reklam v.b. açılır pencerelerden bilgisayarınızı koruyan bu uygulama yakın zamanda Android uygulamaları arasındaki yerini alacak.

Şirketten alınan bilgiye göre Google Play’den paylaşılacak olan Adblock uygulaması ile bilgisayarlarda kullandığınız bu faydalı uygulamayı akıllı cihazlarınızda da kullanıyor olacaksınız.

Browser uygulama olarak gelecek olan Adblock’u daha erken kullanmaya başlamak istiyorsanız Google+’daki topluluk sayfasına giriş yaparak Beta versiyonuna sahip olabilecek ve uygulama yayınlanana katar Adblock’u Akıllı cihazınızda test edebileceksiniz.

adblock adblock-2 adblock-logo

 

 

Anahtar Kelime: ,