Android’de Periscope’a sayılı günler kaldı

Android’de Periscope’a sayılı günler kaldı

Son zamanların fenomen uygulamalarından biri olan Periscope AppStore den 1 haftada 1 milyonun üzerinde indirildi. Kullanıcılarının büyük beğenisini kazanan Periscope akıllı cihazlar üzerinden canlı yayın yapılmasını sağlayan bir uygulama. Bahsettiğimiz gibi uygulama şuanda sadece AppStore da İos kullanıcılarına sunulmuş durumda. Fenomen uygulama için Android kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekiyor. Şuanda Android kullanıcılarına sunulamayan uygulamanın yan yazılımlarını...

Haberin Tarihi: 7 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:728 defa okundu.

Son zamanların fenomen uygulamalarından biri olan Periscope AppStore den 1 haftada 1 milyonun üzerinde indirildi. Kullanıcılarının büyük beğenisini kazanan Periscope akıllı cihazlar üzerinden canlı yayın yapılmasını sağlayan bir uygulama.

Bahsettiğimiz gibi uygulama şuanda sadece AppStore da İos kullanıcılarına sunulmuş durumda.

Fenomen uygulama için Android kullanıcılarının biraz daha beklemesi gerekiyor. Şuanda Android kullanıcılarına sunulamayan uygulamanın yan yazılımlarını kullanmanız mümkün.

Fakat orijinal yazılım olmadığından dolayı uygulama tam anlamıyla kullanılamıyor. Canlı yayın yapan kişi ile irtibata geçilemiyor. Bunun yanında canlı yayını da beğenme şansınız maalesef yok.

 

Anahtar Kelime: