Google’dan Yeni Depolama Uygulaması Yolda

Google’dan Yeni Depolama Uygulaması Yolda

Bildiğiniz üzere son zamanların önde uygulamalarından bulut sistemi çeşitli firmaların farklı uygulamalarıyla kullanıcılarına hizmet veriyor. Apple’ın bulut sistemi, Samsung’un DropBox ile bağlantılı çalışıyor olması, Google’ın da Google+ da bu hizmeti vermesi hatta operatör kanadında Turkcell’in de Turkcell bulut sistemini abonelerinin hizmetine sunması uygulamanın önemini bir kez daha vurguluyor. Bloomberg kaynaklı haberde Google yakın zamanda Google+...

Haberin Tarihi: 20 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:486 defa okundu.

Bildiğiniz üzere son zamanların önde uygulamalarından bulut sistemi çeşitli firmaların farklı uygulamalarıyla kullanıcılarına hizmet veriyor.

Apple’ın bulut sistemi, Samsung’un DropBox ile bağlantılı çalışıyor olması, Google’ın da Google+ da bu hizmeti vermesi hatta operatör kanadında Turkcell’in de Turkcell bulut sistemini abonelerinin hizmetine sunması uygulamanın önemini bir kez daha vurguluyor.

Bloomberg kaynaklı haberde Google yakın zamanda Google+ daki bulut sistemini ayıracağını ve yeni bir uygulama ile geleceğini açıkladı.

Tanıtımın ne zaman yapılacağı henüz netlik kazanmasa da tüm haber siteleri 29 Mayıs’taki Goolge I/O da tanıtımın yapılacağı şeklinde yorum yapmakta.

Google yeni uygulaması ile Google+ daki olumsuzlukların önüne geçebilecek mi hep beraber göreceğiz.

GOOGLE

 

Anahtar Kelime: , ,