HTC M8 Sense 7 Tarihi belli oldu

HTC M8 Sense 7 Tarihi belli oldu

HTC yakın zamanda tanıtımını yaptığı amiral gemisi M9 da istediği çıkışı yakalayamadı. M9 özellik ve tasarım açısından M8 ile benzerlikler göstermekte ve öyle ki iki cihazı yan yana koyduğunuzda arkadaki kamera kısmı iki cihazı birbirinden ayırt etmenize olanak sağlayan tek özellik. Hatta M9 bu sebepten dolayı Ceo ve Tasarım şefini işinden etti. Konumuza geri dönersek...

Haberin Tarihi: 7 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:708 defa okundu.

HTC yakın zamanda tanıtımını yaptığı amiral gemisi M9 da istediği çıkışı yakalayamadı.

M9 özellik ve tasarım açısından M8 ile benzerlikler göstermekte ve öyle ki iki cihazı yan yana koyduğunuzda arkadaki kamera kısmı iki cihazı birbirinden ayırt etmenize olanak sağlayan tek özellik.

HTC_One_M9

Hatta M9 bu sebepten dolayı Ceo ve Tasarım şefini işinden etti.

Konumuza geri dönersek HTC şuan M8 de kullandığı Sense 6 ara yüzünü Sense 7 ile güncellemeye hazırlanıyor. Bunun için tarih de netleşmiş durumda.

Htc yetkilileri M8 için Sense 7 ara yüzünün Ağustos ayında yayınlanacağını duyurdu. Aynı tarihde M8 kullanıcıları Android’in son sürümü olan Android 5.0 ile de buluşmuş olacaklar.

Kısacası yazın bitimine doğru M8 kullanıcıları alacakları 2 önemli güncelleme ile cihazlarında yeni ara yüzü ve Android son sürümünü kullanmaya başlayacaklar.