Note 2’de Android Karmaşası

Note 2’de Android Karmaşası

Yakın zamanda yaptığımız haberde Note 2 nin Android güncelleme listesinde olduğunu fakat daha sonra bu listeden çıkarıldığını iletmiştik. Haberimizin devamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz; http://www.cepteknolojisi.com/note-2ye-kotu-haber-samsungdan/ Fakat işler biraz değişecek gibi görünüyor. Son olarak Samsung Danimarka resmi Twitter hesabından yanıtladığı bir soruda Android Lollipop’un Note 2 cihazlara yayınlanacağını iletti. Bu haber üzerine anladığımız şu ki, Samsung Android...

Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:534 defa okundu.

Yakın zamanda yaptığımız haberde Note 2 nin Android güncelleme listesinde olduğunu fakat daha sonra bu listeden çıkarıldığını iletmiştik.

Haberimizin devamına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

http://www.cepteknolojisi.com/note-2ye-kotu-haber-samsungdan/

Fakat işler biraz değişecek gibi görünüyor. Son olarak Samsung Danimarka resmi Twitter hesabından yanıtladığı bir soruda Android Lollipop’un Note 2 cihazlara yayınlanacağını iletti.

android-lollipop

Bu haber üzerine anladığımız şu ki, Samsung Android Lollipop güncellemesini bölgesel olarak dağıtabilir. Ülkemiz için henüz bir gelişme yok fakat kullanıcılar merakla bekelemekteler.

Açıkçası Note 2 donanım anlamında Android 5.0’ı kaldırabilecek kapasitede fakat yayınlanmama sebebi henüz belirsizliğini koruyor.