Note 2’ye Kötü Haber Samsung’dan

Note 2’ye Kötü Haber Samsung’dan

Yakın zamanda HTC ile başlayan Android 5.0 güncellemesinde listede yayınlanmasına karşın sonradan listeden çıkarılan cihazlar kervanına Samsung da Note 2 modelini ekledi. HTC ile alakalı haberimize Buradan ulaşabilirsiniz. Samsung’un Android Lollipop güncellemesinde güncelleme alacak cihazlar arasında bulunan Note 2’nin Samsung tarafından açıklama yapılmadan çıkarılması kullanıcılarını üzecek gibi görünüyor. Resmi Twitter hesabında sorulan bir soruya cevap...

Haberin Tarihi: 4 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:550 defa okundu.

Yakın zamanda HTC ile başlayan Android 5.0 güncellemesinde listede yayınlanmasına karşın sonradan listeden çıkarılan cihazlar kervanına Samsung da Note 2 modelini ekledi.

HTC ile alakalı haberimize Buradan ulaşabilirsiniz.

Samsung’un Android Lollipop güncellemesinde güncelleme alacak cihazlar arasında bulunan Note 2’nin Samsung tarafından açıklama yapılmadan çıkarılması kullanıcılarını üzecek gibi görünüyor.

Resmi Twitter hesabında sorulan bir soruya cevap olarak verilen güncelleme almayacağı cevabı için resmi bir açıklama demek doğru olacaktır.

Note 2’nin  işletim sistemi açıkçası Android güncellemesini kaldıracak kapasitede fakat böyle bir karar neden verildi açıkçası bunu bilebilmek biraz zor.