Samsung’da Marshmallow Belirsizliği

Samsung’da Marshmallow Belirsizliği

Android’in yeni sürümü olan Marshmallow Samsung’un üst segment modellerine ne zaman geleceği konusunda belirsizlikler devam ederken son çıkan söylenti kullanıcıların canını biraz sıkacak gibi görünüyor. Aralık ayında güncellemeyi alacağı yönündeki haberlerden sonra gündeme gelen Android güncellemesinde, yine resmi olmayan kaynaklardan edinilen bilgilere göre Samsung kullanıcıları güncelleme için 2016 yılını bekleyecek. samsungviet sitesinde yayınlanan habere göre...

Haberin Tarihi: 16 Aralık 2015 - Okunma Sayısı:735 defa okundu.

Android’in yeni sürümü olan Marshmallow Samsung’un üst segment modellerine ne zaman geleceği konusunda belirsizlikler devam ederken son çıkan söylenti kullanıcıların canını biraz sıkacak gibi görünüyor.

Aralık ayında güncellemeyi alacağı yönündeki haberlerden sonra gündeme gelen Android güncellemesinde, yine resmi olmayan kaynaklardan edinilen bilgilere göre Samsung kullanıcıları güncelleme için 2016 yılını bekleyecek.

samsungviet sitesinde yayınlanan habere göre Samsung, başta S6 ve Note 5 modelleri olmak üzere tüm üst segment cihazlarındaki güncellemeleri Ocak-Mart dönemine sarkıtmış durumda.

Önümüzdeki süreçte güncelleme konusunda ne gibi değişiklikler olacağını hep beraber göreceğiz fakat gelişmeler Samsung kullanıcılarının güncelleme için biraz daha bekleyeceği yönünde olduğunu bizlere gösteriyor.