Apple Kullanıcılarına Kötü Haber

Apple Kullanıcılarına Kötü Haber

Youtube den Apple kullanıcılarına kötü haber geldi. Dünyanın 1 numaralı video paylaşım sitesi Youtube, mobil cihazlardaki aplikasyonunu olumsuz etkileyecek son güncellemesi ile Apple kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratacak. Yapılacak olan API değişikliğinden dolayı Apple son sürümünü güncelleme olarak alamayan İphone İpad ve İpod kullanıcıları artık cihazlarında Youtube’ye erişemeyecek. İOS 7 uygulamasını alamayan yaklaşık 120 milyon civarı...

Haberin Tarihi: 25 Nisan 2015 - Okunma Sayısı:780 defa okundu.

Youtube den Apple kullanıcılarına kötü haber geldi.
Dünyanın 1 numaralı video paylaşım sitesi Youtube, mobil cihazlardaki aplikasyonunu olumsuz etkileyecek son güncellemesi ile Apple kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratacak.
Yapılacak olan API değişikliğinden dolayı Apple son sürümünü güncelleme olarak alamayan İphone İpad ve İpod kullanıcıları artık cihazlarında Youtube’ye erişemeyecek.
İOS 7 uygulamasını alamayan yaklaşık 120 milyon civarı Apple ürünü var ve bunlar artık Youtube ye erişim sağlayamayacak.
Açıkçası Apple bu cihazların işlemcilerinin yetersizliğini göz önünde bulundurarak İOS 7 güncellemesini kullanıcılarına yayınlamamasının yanında Google yönetiminin’de böyle bir karar almasını çok fazla yadırgamamak gerekiyor.

Kaynak: TeknoAnaliz