İOS 9.2 Public Beta 1 Yayınlandı

İOS 9.2 Public Beta 1 Yayınlandı

Devamlı olarak işletim sisteminde güncellemeler yayınlayan Apple son olarak da İOS 9.2 Public Beta 1’i yayınladı. Tabiki bu güncellemeyi almak için Yazılım Programı Yönetimi Beta’ya üye olmanız gerekiyor. 1.5 GB büyüklüğündeki bu uygulamayı daha sonrasında cihazınıza indirebileceksiniz. Açıkçası Beta sürümlerini yüklemek biraz zahmetli. Fakat bu programı kayıtlı iseniz bu aşamalara alışkın olduğunuz anlamına geliyor. Şayet...

Haberin Tarihi: 30 Ekim 2015 - Okunma Sayısı:694 defa okundu.

Devamlı olarak işletim sisteminde güncellemeler yayınlayan Apple son olarak da İOS 9.2 Public Beta 1’i yayınladı.

Tabiki bu güncellemeyi almak için Yazılım Programı Yönetimi Beta’ya üye olmanız gerekiyor. 1.5 GB büyüklüğündeki bu uygulamayı daha sonrasında cihazınıza indirebileceksiniz.

Açıkçası Beta sürümlerini yüklemek biraz zahmetli. Fakat bu programı kayıtlı iseniz bu aşamalara alışkın olduğunuz anlamına geliyor.

Şayet Beta’ya üye değilseniz o zaman yapmanız gereken beta.apple.com sitesine giderek Apple kimliğinizle oturum açmak ve sonrasındaki adımları takip etmek.

Hemen hatırlatalım.. Cİhazınız iphone 4 ve daha düşük bir model ise bu güncellemelerden yararlanamayacağınızı iletmek isteriz.

Anahtar Kelime: , , ,