Qualcomm’dan İşlemci Açıklaması

Qualcomm’dan İşlemci Açıklaması

Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan konulardan birisi olan ısınma problemi açıkçası Qualcomm’u son derece ciddi bir hedef haline getirmiş durumdaydı. Her ne kadar testler ve firmadan yapılan açıklamalarda tutarsızlıklar olsa da Qualcomm bu haberlere resmi açıklama yaparak netlik kazandırdı.   Qualcomm Pazarlama Müdür Yardımcısı Tim Mcdonough yaptığı açıklama da ısınma problemi konusuna değinerek; “Son zaman...

Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:388 defa okundu.

Son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan konulardan birisi olan ısınma problemi açıkçası Qualcomm’u son derece ciddi bir hedef haline getirmiş durumdaydı.

Her ne kadar testler ve firmadan yapılan açıklamalarda tutarsızlıklar olsa da Qualcomm bu haberlere resmi açıklama yaparak netlik kazandırdı.

 

Qualcomm Pazarlama Müdür Yardımcısı Tim Mcdonough yaptığı açıklama da ısınma problemi konusuna değinerek;

“Son zaman da Yonga setindeki ısınma probleminin çok fazla gündeme geldiğini ve Snapdragon 810 işlemcinin söylenenin tersine ısınma problemi yaşatmadığını dile getirdi”

Ayrıca Mcdonough açıklamasının devamında  “Çıkış öncesinde bir ısınma yaşandığını fakat sonrasında satışa çıkarılan cihazlarda 810’da ısınma probleminin yaşanmadığını” vurguladı.

Yorumlar

  1. […] 13:32Qualcomm Snapdragon’u Geliştiriyor 13:16Google Play’den Bir İlk.. 22:33Beşiktaş Liderlik Yarışında Yara Aldı 22:24Gururumuz Eczacıbaşı Vitra 21:27Audi Farkı… 21:13HTC’de 1Gb Ram Lollipop’u engelliyor 14:45Note Edge Lollipop ile Buluştu 13:28Qualcomm’dan İşlemci Açıklaması […]