Gm 5 Plus Google Play İndirimi

Gm 5 Plus Google Play İndirimi

General Mobile Türkiye pazarında Telpa Distribütörlüğünde ciddi hamleler yapmaya devam ediyor. Android One 4G ile ciddi bir satış grafiği yakalayan General Mobile yeni modeli GM 5 Plus ile bu başarısını devam ettirmek istiyor. GM 5 Plus’ın teknik özellikleri için Buraya tıklayabilirsiniz. General Mobile Gm 5 Plus alan kullanıcılarına Google Play den alacakları seçili 6 uygulamadan...

Haberin Tarihi: 29 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı:951 defa okundu.

General Mobile Türkiye pazarında Telpa Distribütörlüğünde ciddi hamleler yapmaya devam ediyor. Android One 4G ile ciddi bir satış grafiği yakalayan General Mobile yeni modeli GM 5 Plus ile bu başarısını devam ettirmek istiyor.

GM 5 Plus’ın teknik özellikleri için Buraya tıklayabilirsiniz.

General Mobile Gm 5 Plus alan kullanıcılarına Google Play den alacakları seçili 6 uygulamadan birinde %90 indirim fırsatı sunuyor. Bunu yapma son derece basit. Öncelikle Google Play uygulamasına giriyorsunuz. Daha sonra indirmek istediğiniz uygulamayı arama bölümüne yazıyorsunuz. Karşınıza uygulamanın gerçek fiyatı çıkıyor. Satın al dediğinizde indirim uygulandıktan sonraki fiyatı tahsil edildikten sonra uygulama cihazınıza iniyor.

Seçili 6 uygulama ise şöyle;

Modern Combat 4 : 18,99TL

Toca Life : 1,99TL

Nova Launcher Prime :10TL

Face Tune : 10TL

Ultimate Guitar : 7TL

Monument Valley : 8,79TL B

(Fiyatlar orijinal fiyatlar olmakta ve bu fiyatlar üzerinden %90 indirim uygulanmaktadır).