Gmail de Microsoft Exchange Desteği

Gmail de Microsoft Exchange Desteği

Google’ın Gmail platformunda hesabı olanlar için yeni süreç daha entegre olacak. Google Gmail hesabı olan kullanıcılarına Microsoft Exchange          e-posta hesabı desteğini getiriyor. Bu yamayla beraber aynı hesapta kişisel ve kurumsal bilgilerin bir arada kullanılması sağlanıyor. Yeni süreçte kullanıcılar Gmail uygulamasına hesap eklerken seçeneklerde özel bir Exchange bölümü görecek. Google yetkilileri tarafından yapılan...

Haberin Tarihi: 27 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:426 defa okundu.

Google’ın Gmail platformunda hesabı olanlar için yeni süreç daha entegre olacak. Google Gmail hesabı olan kullanıcılarına Microsoft Exchange          e-posta hesabı desteğini getiriyor. Bu yamayla beraber aynı hesapta kişisel ve kurumsal bilgilerin bir arada kullanılması sağlanıyor.

Yeni süreçte kullanıcılar Gmail uygulamasına hesap eklerken seçeneklerde özel bir Exchange bölümü görecek.

Google yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre,  yeni uygulama birkaç gün içinde Play Store üzerinden tüm kullanıcılara sunulacak.

Gmail Android uygulamasında Yahoo, Outlook ve Hotmail desteği mevcut fakat Exchange desteği yoktu. Şimdi yeni güncelleme bu entegrasyonun yolunu açmış oldu. Android tarafında bu güncellemler yapılırken iOS tarafında kullanıcılar sadece Gmail hesaplarını kullanabiliyor.