Google I/O ya Doğru

Google I/O ya Doğru

Google’ın merakla beklenen etkinliği Google I/O Bu senede içeri ile merak konusu olmaya devam ediyor. 18-19 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan etkinlik detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Açılışla beraber kapalı oturumlar olacak ve Android üzerine birden çok farklı konular konuşulacak. Bununla beraber yeni ürünlerin kısa tanıtımlarının yapılacağı söylentiler arasında yerini alıyor. Geçen seneki...

Haberin Tarihi: 26 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:1272 defa okundu.

Google’ın merakla beklenen etkinliği Google I/O Bu senede içeri ile merak konusu olmaya devam ediyor. 18-19 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan etkinlik detayları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

Açılışla beraber kapalı oturumlar olacak ve Android üzerine birden çok farklı konular konuşulacak. Bununla beraber yeni ürünlerin kısa tanıtımlarının yapılacağı söylentiler arasında yerini alıyor.

Geçen seneki toplantıda Android in yeni işletim sistemi nin açıklanacağı söylenmiş ve etkinlik sonunda M sembolü Android in yeni nesil işletim sisteminin baş harfi olacağı açıklanmıştı.

Buradan yola çıkarak Marshmallow ismine ulaşmak çok da zor olmamıştı.

2 saatlik bir açılış planlanmakta ve sonrasındaki oturumlarda İşlemci optimizasyonlarından Android geliştirmelerine kadar birden çok konu konuşulacak.

Günler kısaldıkça meraklar artmakta ve etkinlik ile alakalı detaylar fazlasıyla merak edilmekte.

Bakalım bu seneki Google I/O etkinliğinden ne gibi konular çıkacak hep beraber göreceğiz.