Huawei P8 Lite Marshmallow Güncellemesi

Huawei P8 Lite Marshmallow Güncellemesi

Android’in son sürümü olan Marshmallow’u çoğu marka özellikle üst segment modellerine yayınladı. Her ne kadar güncelleme firmalara göre farklılıklar gösterse de bu konuda en ağır olan markalardan biri de Çinli cihaz üreticisi Huawei. Huawei, üst segment modellerinden olan P8 Lite için sonunda Marshmallow güncellemesini yayınladı. Şuan için Huawei bu güncellemeyi Polonya ve Almanya daki kullanıcılarına yayınladı. Yayınlanan...

Haberin Tarihi: 16 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı:867 defa okundu.

Android’in son sürümü olan Marshmallow’u çoğu marka özellikle üst segment modellerine yayınladı. Her ne kadar güncelleme firmalara göre farklılıklar gösterse de bu konuda en ağır olan markalardan biri de Çinli cihaz üreticisi Huawei.

Huawei, üst segment modellerinden olan P8 Lite için sonunda Marshmallow güncellemesini yayınladı. Şuan için Huawei bu güncellemeyi Polonya ve Almanya daki kullanıcılarına yayınladı.

Yayınlanan güncelleme ise son derece yüklü. Boyutu 1.49 GB olan Marshmallow güncellemesini İsteyen kullanıcılar Polonya sürümünü güncelleme gelmeden yükleyebilirler. Yükleme yapılabilir fakat Huawei P7 deki yüklemeyi de düşünürsek bu biraz zahmetli ve aynı zamanda riskli. Biz Türkiye kullanıcılarının biraz daha beklemelerini tavsiye ediyoruz. Güncellemenin Türkiye’ye Haziran ayının 2. yarısında geleceğini tahmin etmekteyiz.