Lenovo Vibe P1 İncelemesi ve Özellikleri

Lenovo Vibe P1 İncelemesi ve Özellikleri

Lenovo’nın güç delisi cihazı Vibe P1 uzun kullanım ömrü ile sınırları zorluyor. Cihaz incelemelerimizin hiçbirinde batarya gücünü anlatarak başlangıç yapmamıştık.. Taki bu cihazı sizlere anlatana kadar. Evet.. Lenovo’nın güç delisi cihazı Vibe P1 ve özelliklerini kısaca sizlerle paylaşalım; Batarya: 5000mAh gücündeki batarya bir çok akıllı cihazı güç anlamında geride bırakıyor. Uzun soluklu kullanımlarda sunduğu ciddi süreler...

Haberin Tarihi: 23 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:491 defa okundu.

Lenovo’nın güç delisi cihazı Vibe P1 uzun kullanım ömrü ile sınırları zorluyor. Cihaz incelemelerimizin hiçbirinde batarya gücünü anlatarak başlangıç yapmamıştık.. Taki bu cihazı sizlere anlatana kadar.

Evet.. Lenovo’nın güç delisi cihazı Vibe P1 ve özelliklerini kısaca sizlerle paylaşalım;

Batarya:

5000mAh gücündeki batarya bir çok akıllı cihazı güç anlamında geride bırakıyor. Uzun soluklu kullanımlarda sunduğu ciddi süreler kullanıcılarını şarj aletlerine mahkum etmiyor.

Hızlı Şarj özelliği sunan cihaz öyle ki, sadece 10 dk. şarj edildiğinde size 2 saatlik konuşma süresi sunuyor. Bu ciddi bir süre.. Güç tasarrufu aktiflendiğinde bu süreler daha da uzuyor.

Ekran:

5.5″ Full HD 1920*1080 ekran 180° açılan geniş açılı görüntülemeye sahip. Ayrıca ekran özel olarak sağlamlaştırılmış bir yapıya sahip ve çiziklere, çatlaklara karşı da dayanıklı (Corning Gorilla Glass 3)

Boyutları:

Alüminyum gövde ile sağlamlaştırılmış geniş ekran’a sahip Vibe P1 9.9 mm Kalınlığında ve 189 gr. ağırlığında.

Kamera:

13 Megapiksellik kamera hızlı odaklama ve çift renkli Led flaşa sahip. Bu özellik gece ve gündüz kamera çekimlerinde maksimum kalite sağlıyor. Önde ise 5 Megapiksellik kamera Selfie çekimlerinde daha net bir görünüm sağlıyor.

İşlemci:

64-bit Qualcomm Snapdragon 615 işlemci 2 GB RAM desteğine sahip ve Adreno 405 grafik işlemcili.

İşletim Sitemi:

Android 5.1 Lollipop.

Hafıza:

32GB Dahili hafıza 128 GB’a kadar arttırılabiliyor.

Diğer Özellikleri:

Parmak İzi Okuyucu

Geliştirilmiş ses teknolojisi

LTE Desteği (Yeni nesil 4G)

Çift Simkart desteği

Diğer aygıtları şarj edebilme özelliği (On-The-Go)

NFS Özelliği

Nano Sim Kartlı

Lenovo-Vibe-p1-