Samsung S7 ve S7 Edge de Güncelleme Zamanı

Samsung S7 ve S7 Edge de Güncelleme Zamanı

Samsung S7 kullanıcıları yakın zaman da cihazlarında yeni bir güncelleme görecekler. Bu güncelleme ile Samsung kullanıcıları farklı yamalar ve güncellemeler alacak. Bunun yanında S7 ve S7 Edge kullanıcıları ise bu güncelleme ile beraber Fm-Radyo entegrasyonuna kavuşacaklar. Samsung mühendisleri şuan sadece T-Mobil üzerinden yayınladıkları güncellemede S7 kullanıcılarının isteklerine de cevap vermiş durumda. İlerleyen günlerde bu güncelleme...

Haberin Tarihi: 7 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı:512 defa okundu.

Samsung S7 kullanıcıları yakın zaman da cihazlarında yeni bir güncelleme görecekler. Bu güncelleme ile Samsung kullanıcıları farklı yamalar ve güncellemeler alacak. Bunun yanında S7 ve S7 Edge kullanıcıları ise bu güncelleme ile beraber Fm-Radyo entegrasyonuna kavuşacaklar.

Samsung mühendisleri şuan sadece T-Mobil üzerinden yayınladıkları güncellemede S7 kullanıcılarının isteklerine de cevap vermiş durumda. İlerleyen günlerde bu güncelleme cihazlarda yayınlanmaya başlayacak fakat beklemek istemeyenler demin bahsettiğimiz gibi T-Mobil üzerinden güncellemeyi alabilirler.

Samsung S7 teknik özellikleri için Buraya tıklayabilirsiniz.