Vodafone Arena da Kartal Siftah Yaptı

Vodafone Arena da Kartal Siftah Yaptı

Resmi açılışı 10 Nisan 2016 da yapılan Beşiktaş’ın yeni Kartal Yuvası Vodafone Arena da ilk maç bugün oynandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu,Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve çeşitli bakanlar katıldı. 2,5 yıllık bir sürede yapımı tamamlanan Vodafone Arena da Beşiktaş konuk ettiği Bursaspor’u 3-2 lik skorla geçerek yeni standında hem ilk galibiyete ulaştı...

Haberin Tarihi: 11 Nisan 2016 - Okunma Sayısı:943 defa okundu.

Resmi açılışı 10 Nisan 2016 da yapılan Beşiktaş’ın yeni Kartal Yuvası Vodafone Arena da ilk maç bugün oynandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu,Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve çeşitli bakanlar katıldı.

2,5 yıllık bir sürede yapımı tamamlanan Vodafone Arena da Beşiktaş konuk ettiği Bursaspor’u 3-2 lik skorla geçerek yeni standında hem ilk galibiyete ulaştı hemde ilk açılış maçında taraftarlarına ayrı bir mutluluk yaşattı.

Rakibi karşısında maç sonuna kadar skor üstünlüğünü koruyan Beşiktaş rakibine geçit vermedi ve Şampiyonluk yarışında rakibi Fenerbahçe’nin puan kaybettiği bir haftada galip gelerek yoluna kesintisiz devam etti.

Maç bitiminde ise Quaresma ve Hosogai ikinci sarı karttan kırmızı kart gördü.