WhatsApp’ta Görüntülü Görüşmeye Doğru

WhatsApp’ta Görüntülü Görüşmeye Doğru

Akıllı telefonlar ile beraber sosyal medya ve iletişim kanal uygulamaları hayatımızın değişmezleri arasına girdi. Bu uygulamalar içerisinde tabi ki en başı çeken uygulama WhatsApp oldu. Devamlı güncellemeler ile yenilenen uygulamada yakında video arama yapılabilecek. 2014 Şubat ayında Facebook’un 19 milyar dolara satın aldığı servis yakında tüm kullanıcılarına video arama özelliğini sunacak. Şuan sadece Beta uygulamasında olan ve...

Haberin Tarihi: 18 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı:369 defa okundu.

Akıllı telefonlar ile beraber sosyal medya ve iletişim kanal uygulamaları hayatımızın değişmezleri arasına girdi. Bu uygulamalar içerisinde tabi ki en başı çeken uygulama WhatsApp oldu. Devamlı güncellemeler ile yenilenen uygulamada yakında video arama yapılabilecek.

2014 Şubat ayında Facebook’un 19 milyar dolara satın aldığı servis yakında tüm kullanıcılarına video arama özelliğini sunacak. Şuan sadece Beta uygulamasında olan ve denemesi yapılan özellik yakın zamanda kullanıma sunulacak. 2015 Yılından beri Facebook mühendisleri tarafından sıkça duyduğumuz bu özellikte artık sona gelinmiş durumda.

Yakın zamanda tüm WhatsApp kullanıcıları Video Arama özelliğini kullanabilecekler.