İzmir’de Bedava İnternet Yaygınlaşıyor

İzmir’de Bedava İnternet Yaygınlaşıyor

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmezi ve bunu artık tüm alanlarda fazlasıyla görmekteyiz. Ülkemizde başı İstanbul’un çektiği ücretsiz İnternet alanları günden güne yayılmaya devam ediyor. Yakın zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklama da kentteki ücretsiz İnternet alanlarını 8 e çıkaracağını açıkladı. Şuan Pasaport Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti verilen şehirde altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra Aşık Veysel Rekreasyon Alanı,Gündoğdu Meydanı,Tarihi Havagazı Fabrikası,...

Haberin Tarihi: 5 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:468 defa okundu.

Günümüzde İnternet hayatımızın vazgeçilmezi ve bunu artık tüm alanlarda fazlasıyla görmekteyiz.

Ülkemizde başı İstanbul’un çektiği ücretsiz İnternet alanları günden güne yayılmaya devam ediyor.

Yakın zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi yaptığı açıklama da kentteki ücretsiz İnternet alanlarını 8 e çıkaracağını açıkladı.

Şuan Pasaport Meydanı’nda ücretsiz internet hizmeti verilen şehirde altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra Aşık Veysel Rekreasyon Alanı,Gündoğdu Meydanı,Tarihi Havagazı Fabrikası, Kültürpark, Buca Hasanağa Spor Kompleksi,Konak Meydanı ve Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde  “WizmirNET” kablosuz ağı ile ücretsiz İnternet İzmirlilerin hizmetine sunulacak.

Kullanıcının yapması gereken sadece kimlik doğrulaması yaptıktan sonra ceptelefonuna gelen şifreyi girmesi. Bu şifre ücretsiz İnternet alanlarının tümünde 24 saat süreyle geçerli olacak.