Huawei Honor 6 Plus

Huawei Honor 6 Plus

Huawei’nin dünya genelindeki bilinirliği artarak dvam etmekte. Bunda 3-4 sene öncesine kadar dünyada cihaz üreticileri arasında boy gösteren Huawei şimdi de Akıllı Cihaz pazarında boy göstermeye başladı. Henüz ülkemizde satışa çıkmamış olmasına rağmen özellikleriyle Huawei takipçilerini heyecanlandıran Honor 6 Plus fiyatıyla da göz dolduruyor. Geçtiğimiz günlerde Başta İngiltere olmak üzere Avrupa’da satışa çıkın Honor 6...

Haberin Tarihi: 3 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:1897 defa okundu.

Huawei’nin dünya genelindeki bilinirliği artarak dvam etmekte. Bunda 3-4 sene öncesine kadar dünyada cihaz üreticileri arasında boy gösteren Huawei şimdi de Akıllı Cihaz pazarında boy göstermeye başladı.

Henüz ülkemizde satışa çıkmamış olmasına rağmen özellikleriyle Huawei takipçilerini heyecanlandıran Honor 6 Plus fiyatıyla da göz dolduruyor.

Geçtiğimiz günlerde Başta İngiltere olmak üzere Avrupa’da satışa çıkın Honor 6 Plus 300 Euro luk fiyatıyla rakiplerini ciddi anlamda zorlayacak.

honor-6-plus-2

Honor 6 Plus’ın çıkış yeri olan Çinde ise bu fiyat 380$.

Özellikleriyle göz dolduran Honor 6 Plus 5,5″ Full HD Ekrana sahip.

Honor 6 Plus da Krin 925 işlemciyi kullanan Huawei bu işlemciyi 3 GB Ram ile destekliyor.

Cihaz gücünü ise 3600 mAh lik bataryadan alıyor.

128 GB a kadar Micro SD desteği olan cihazdaki dahili hafıza kapasitesi 16 ve 32 GB..

honor-6-plus (2)

8 MP kameraya sahip olan cihaz arkada HTC M8 de kullanılan çift kamera özelliğinden esinlenmiş gibi görünüyor.

Yazımızın başında da dediğimiz gibi özellikleri ve fiyatı anlamında rakiplerini fazlasıyla zorlayacak olan Honor 6 Plus Türkiye’de satışa sunulacak mı bilinmez fakat fiyat performans anlamında beklenenin fazlasını kullanıcılarına sunuyor.