Oya Aydoğan hayatını kaybetti

Oya Aydoğan hayatını kaybetti

Geçtiğimiz hafta rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve Aort damarının yırtıldığı tespit edilen ünlü oyuncu Oya Aydoğan 12 saat süren ameliyat sonrasında yoğun bakıma alınmıştı. 59 yaşındaki Ünlü oyuncu bu sabah 07:15’de hayata gözlerini yumdu. Hastaneden yapılan açıklamada; 07 Mayıs 2016 Cumartesi gecesi, hastanemiz acil servisine “Akut Asendan Aorta Diseksiyonu” tanısı ile başvurmuş, ameliyat edilmiş ve sonrasında...

Haberin Tarihi: 15 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı:408 defa okundu.

Geçtiğimiz hafta rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve Aort damarının yırtıldığı tespit edilen ünlü oyuncu Oya Aydoğan 12 saat süren ameliyat sonrasında yoğun bakıma alınmıştı.

59 yaşındaki Ünlü oyuncu bu sabah 07:15’de hayata gözlerini yumdu.

Hastaneden yapılan açıklamada;

07 Mayıs 2016 Cumartesi gecesi, hastanemiz acil servisine “Akut Asendan Aorta Diseksiyonu” tanısı ile başvurmuş, ameliyat edilmiş ve sonrasında yoğun bakımımızda tedavi altına alınmış olan Sayın Oya Aydoğan’ın sağlık durumu, 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 23.00 itibarı ile, artan beyin ödeminin sonucu olarak daha da bozulmuş, hastamızın tansiyon düşüklüğü tedaviye yanıt vermeyen şekilde seyir göstermeye başlamıştır. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, maalesef hastamız 15 Mayıs 2016 Pazar günü sabaha karşı saat 07.15’te vefat etmiştir.

Merhumeye Allah’tan rahmet yakınlarına da sabır ve baş sağlığı dileriz.

Anahtar Kelime: ,