Türkiye’de Bir İlk Olacak

Türkiye’de Bir İlk Olacak

Bilişim Zirvesi Etkinlik A.Ş. tarafından 23-24 Mayıs ta Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde yapılacak olan ve Türkiye’de ilk defa yapılacak etkinlik ile Çocuklar için Bilişim Zirvesi, Eğitim, Güvenlik ve Teknoloji alanlarında ailelere farklı bakış açıları anlatılacak. Bilişim Zirvesi Genel Müdürü Neslihan Aksu yaptığı açıklamada; “Bilişimin geleceğinde bugünün çocuklarının ve gençlerinin söz sahibi olacağını, toplumun ve...

Haberin Tarihi: 14 Mayıs 2015 - Okunma Sayısı:363 defa okundu.

Bilişim Zirvesi Etkinlik A.Ş. tarafından 23-24 Mayıs ta Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde yapılacak olan ve Türkiye’de ilk defa yapılacak etkinlik ile Çocuklar için Bilişim Zirvesi, Eğitim, Güvenlik ve Teknoloji alanlarında ailelere farklı bakış açıları anlatılacak.

Bilişim Zirvesi Genel Müdürü Neslihan Aksu yaptığı açıklamada;

“Bilişimin geleceğinde bugünün çocuklarının ve gençlerinin söz sahibi olacağını, toplumun ve ebeveynlerin bu nesli anlamak zorunda olduklarını” sözlerine ekledi.

Ebeveynler için yaklaşık 100 oturumun gerçekleşeceği etkinlikte çocuklar için de farklı faaliyetler ve uyumlu takım çalışmalarına da yer verilecek.

www.bzcocuk.com adresinden ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.