Blackberry Priv Tanıtım Videosu

Blackberry Priv Tanıtım Videosu

Telekomünikasyon pazarında zor günler yaşayan ve bir türlü istediği çıkışı yakalayamayan Blackberry Firması yeni Priv modeli ile akıllı cihaz segmentine giriş yapma amacıyla yeni ürününün tanıtım videosunu yayınladı. Daha öncesinde üzerinde çalıştığını bildiğimiz yeni Priv modeli ekran boyutundan ekran kalitesine, Snapdragon işletim sisteminde 3 GB Ram’e, 32 GB Dahili hafızanın yanında Micro SD Card desteğine kadar...

Haberin Tarihi: 17 Ekim 2015 - Okunma Sayısı:483 defa okundu.

Telekomünikasyon pazarında zor günler yaşayan ve bir türlü istediği çıkışı yakalayamayan Blackberry Firması yeni Priv modeli ile akıllı cihaz segmentine giriş yapma amacıyla yeni ürününün tanıtım videosunu yayınladı.

Daha öncesinde üzerinde çalıştığını bildiğimiz yeni Priv modeli ekran boyutundan ekran kalitesine, Snapdragon işletim sisteminde 3 GB Ram’e, 32 GB Dahili hafızanın yanında Micro SD Card desteğine kadar birçok iddialı özellikleri ile göz dolduruyor.

Cihazın ne zaman pazara sürüleceği ile alakalı herhangi bir bilgi olmamasına karşılık satış rakamları daha çok merak edilen konu olmaya başladı.