HTC 10 Satışta

HTC 10 Satışta

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 10 bugün itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Raflarda yerini alan HTC 10’da bakalım satış grafiği nasıl olacak. gümüş ve karbon gri renk seçenekleriyle satışına başlanan HTC 10 modeli uzmanlardan tam not almıştı. HTC, meraklılarına beklenmedik bir sürpriz yaptı ve HTC 10 modeli alan kullanıcılarına 250 TL değerinde Hi-res kulaklık ve Quick...

Haberin Tarihi: 20 Mayıs 2016 - Okunma Sayısı:1601 defa okundu.

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 10 bugün itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Raflarda yerini alan HTC 10’da bakalım satış grafiği nasıl olacak.

gümüş ve karbon gri renk seçenekleriyle satışına başlanan HTC 10 modeli uzmanlardan tam not almıştı. HTC, meraklılarına beklenmedik bir sürpriz yaptı ve HTC 10 modeli alan kullanıcılarına 250 TL değerinde Hi-res kulaklık ve Quick Charge 3.0 adaptörü hediye ediyor.

Müzik konusunda son derece iddalı olan HTC kaliteli müzik dinlemeyi bu ürünle pekiştiriyor. Bunun yanında günümüzde sıkça yaşanan şarj problemine de alternatif bir çözüm sunarak kullanıcısının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Türkiye fiyatı 2.999 TL. olan cihaz açıkçası meraklılarını biraz üzecek gibi duruyor fakat kullanıcılar fiyat performans olarak baktığımızda verilecek tutarının karşılığını fazlasıyla alacaklar.

Bakalım HTC 10 bu sefer HTC yetkililerinin yüzünü güldürebilecek mi.

Yorumlar

  1. […] Kaynak: CepTeknolojisi […]